VI Wojewódzki Konkurs Historyczny Bohaterowie II wojny światowej na Pomorzu Gdańskim

W styczniu   w   Auli Uniwersytetu Gdańskiego  odbył się  etap okręgowy  VI    Wojewódzkiego   Konkursu  Historycznego  Bohaterowie II wojny światowej na Pomorzu Gdańskim. Naszą szkołę reprezentował  Szymon  Szymański. Uczeń klasy 6a   bardzo dobrze  poradził sobie  z trudnymi zagadnieniami  dotyczącymi  wydarzeń  lat 1939 - 1945 na Pomorzu Gdańskim.  Szkoda tylko, że  naszemu reprezentantowi  zabrakło tak niewiele (1 punkt), aby awansować do finału.

Małgorzata  Kurkiewicz