Rekrutacja do oddziałów przedszkolnych

Rekrutacja do oddziałów przedszkolnych w roku szkolnym 2024/2025

Do oddziałów przedszkolnych (w tym Punktu Przedszkolnego) będą  przyjmowane dzieci 5-letnie i dzieci 6-letnie  urodzone w latach 2019 i 2018 zamieszkałe w gminie Pruszcz Gdański.  Liczba wolnych miejsc do 41. Oddziały funkcjonują od godz. 7:00 do godz. 16:30.

W pierwszej kolejności przyjmowane są dzieci 6-letnie z uwagi na roczne obowiązkowe przygotowanie przedszkolne.

Składanie wniosków do oddziałów przedszkolnych w terminie od 22.02.2024 do 13.03.2024 r.

Pliki do pobrania:

1. Wniosek o przyjęcie dziecka do oddziału przedszkolnego

2. Oświadczenia do wniosku

3. Oświadczenia woli w przypadku zakwalfikowania dziecka do przedszkola

4. Terminy rekrutacji

5. Kryteria rekrutacji

6. Zasady rekrutacji

Przy zapisie dziecka należy okazać: odpis aktu urodzenia dziecka oraz dowód osobisty rodzica/ opiekuna prawnego lub inny równoważny dokument potwierdzający tożsamość oraz książeczkę szczepień dziecka.

Wnioski rekrutacyjne wraz z załącznikami należy złożyć: :

• w sekretariacie szkoły w godz. 7.00-15.00
  • listownie na adres szkoły: Szkoła Podstawowa w Wiślinie, ul. Mostowa 5 83-021 Wiślina

Wszelkie potrzebne dokumenty i zaświadczenia wysyłane listownie lub elektronicznie należy przedstawić do wglądu w oryginale najpóźniej w momencie składania oświadczenia woli w przypadku przyjęcia dziecka do przedszkola.