Dywizjin 303. Historia prawdziwa.

Nasi  uczniowie obejrzeli  film  „ Dywizjon 303. Historia  prawdziwa”  oraz  uczestniczyli   w prelekcji  ” Anioły zemsty. Polacy w służbie Jego Królewskiej Mości.

Udział w wydarzeniu stanowi część obchodów STULECIA ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI 1918 – 2018.

26 września br.  uczniowie  klas  VI- VIII  wzięli   udział  w szkolnej wycieczce do Gdańska. Tego dnia uczestniczyli w nowym projekcie  edukacyjnym skierowanym do młodzieży najstarszych klas szkół podstawowych. Kino na Tematto cykl spotkań filmowych, które poruszają problemy ważne dla  każdego nastolatka. Właściwie  dobrany repertuar, ciekawe  tematy  oraz  obecność zaproszonych gości  stanowią  niewątpliwe atuty  projektu.

Podczas  pierwszego w tym roku szkolnym spotkania  nasi  uczniowie obejrzeli  film  „ Dywizjon 303. Historia  prawdziwa”  oraz  uczestniczyli   w prelekcji  ” Anioły zemsty. Polacy w służbie Jego Królewskiej Mości”.

Małgorzata  Kurkiewicz