Ogólnopolska akcja czytelnicza „Jak nie czytam, jak czytam”

8 czerwca 2018 r.  uczniowie   naszej  szkoły wraz z nauczycielami  wzięli  udział w ogólnopolskiej akcji „Jak nie czytam, jak czytam”.

Celem  tego   największego czytelniczego  przedsięwzięcia    w Polsce jest nie  tylko  ustanowienie nowego rekordu w czytaniu, ale również pokazanie,  że   z  książką można przyjemnie spędzić czas. Nam się  to  udało  i  na pewno  dołączymy   do  grona  czytających   szkół   w   następnym  roku  szkolnym.

Koordynator szkolny

Małgorzata  Kurkiewicz